با سلامی گرم از خانه ما به خانه شما، در ابتدا سلامتی و تندرستی همه را در این زمان بحرانی آرزومندیم. بدیهی است که ویروس جدید کرونا زندگی همه ما را فراتر از آنچه که تصور می شد تحت تاثیرقرار داده است، اما می توانیم با هم، از این بحران نیز عبور کنیم.

دفتر ما در مرکز شهر سن دیگو بسته شده است و ما هم به اجبار از خانه کارها را انجام می دهیم. با کمک تکنولوژی، کاملا دایر هستیم. فعالانه پروسه پرونده های در دست را ادامه می دهیم و پذیرای پرونده های جدید نیز هستیم. تلاش همیشگی دفتر ما برای ارائه بهترین خدمات ممکن به موکلین و راهنمایی آنها در زمینه قوانین مهاجرتی آمریکا و مطابقت با جدید ترین تعییرات در قوانین بوده است.

اداره مهاجرت آمریکا (USCIS) تمامی خدمات حضوری خود را فعلا تا تاریخ ۳ می ۲۰۲۰، برابر با ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹، به حالت تعلیق درآورده اما کماکان پرونده های جدید را می پذیرد. همچنین، با آنکه سفارت های آمریکا در کشورهای مختلف خدمات خود را محدود ساخته اند، مرکز ملی ویزا (NVC) ، رسیدگی به پرونده های متقاضیان ویزا را کماکان ادامه می دهد.  شما همچنان می توانید از طریق تلفن، ایمیل و یا مراجعه به وب سایت، با دفتر ما تماس بگیرید. امیدواریم که این بحران به زودی تمام شود و همگی ما بتوانیم با قدردانی بیشتر، به زندگی عادی مان بازگردیم.

 
 
 
 

© 2018 by Law Offices of Bita Hamidi, ALC.

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Instagram Social Icon