دفاتر حقوقی بیتا حمیدی 

وکیل امور مهاجرت به آمریکا 

اول سراغ سوسیالیست ها آمدند،
سکوت کردم ،
چون سوسیالیست نبودم.

بعد سراغ اتحادیه‌های کارگری آمدند،
سکوت کردم ،
زیرا عضوی از آنها نبودم.

بعد سراغ یهودی ها آمدند،
سکوت کردم ،
چون یهودی نبودم.

بعد سراغ خودم آمدند،
و دیگر کسی نمانده بود تا به خاطر من
به اعتراض برآید.

“مارتین نیمولر"

با سلامی گرم از خانه ما به خانه شما، در ابتدا سلامتی و تندرستی همه را در این زمان بحرانی آرزومندیم. بدیهی است که ویروس جدید کرونا زندگی همه ما را فراتر از آنچه که تصور می شد تحت تاثیرقرار داده است، اما می توانیم با هم، از این بحران نیز عبور کنیم.

دفتر ما در مرکز شهر سن دیگو بسته شده است و ما هم به اجبار از خانه کارها را انجام می دهیم. با کمک تکنولوژی، کاملا دایر هستیم. فعالانه پروسه پرونده های در دست را ادامه می دهیم و پذیرای پرونده های جدید نیز هستیم. تلاش همیشگی دفتر ما برای ارائه بهترین خدمات ممکن به موکلین و راهنمایی آنها در زمینه قوانین مهاجرتی آمریکا و مطابقت با جدید ترین تعییرات در قوانین بوده است.

اداره مهاجرت آمریکا (USCIS) تمامی خدمات حضوری خود را فعلا تا تاریخ ۳ می ۲۰۲۰، برابر با ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹، به حالت تعلیق درآورده اما کماکان پرونده های جدید را می پذیرد. همچنین، با آنکه سفارت های آمریکا در کشورهای مختلف خدمات خود را محدود ساخته اند، مرکز ملی ویزا (NVC) ، رسیدگی به پرونده های متقاضیان ویزا را کماکان ادامه می دهد.  شما همچنان می توانید از طریق تلفن، ایمیل و یا مراجعه به وب سایت، با دفتر ما تماس بگیرید. امیدواریم که این بحران به زودی تمام شود و همگی ما بتوانیم با قدردانی بیشتر، به زندگی عادی مان بازگردیم.

ویزای سرمایه گذاری
ویزای  خانواده
ویزای کار
سیتی زن شیپ

زمینه های فعالیت

خوش آمدید

دفاترحقوقی دکتر بیتا حمیدی وکیل رسمی دادگاه های کالیفرنیا و فدرال با بهره مندی از دانش و تجربه وکلا و همکاران خود، ارائه کننده خدمات حقوقی در ارتباط با مهاجرت به ایالات متحده آمریکا است. عمده فعالیت های این دفتر در زمینه اخذ اقامت دائمی (گرین کارت) از طریق: سرمایه گذاری ، خانواده، ازدواج و کار است.  همچنین این دفتر در زمینه برخی از ویزاهای موقت نظیر ویزای نامزدی ، ویزای موقت کار  و ویزای موقت سرمایه گذاری  نیز فعالیت دارد. درخواست تابعیت (سیتی زن شیپ)، از دیگر خدمات این دفتر است. 

 
 
 

برای تماس با این دفتر لطفا فرم زیر را تکمیل فرمائید:

تماس با ما

آدرس

750 B Street Suite 3120 

San Diego, CA 92101

+1  619-338-9800

info@hamidilaw.com

 

Click Here to Find Us

تلفن
ایمیل

Success! Message received.